Informacje dla rodziców

 

Drodzy Rodzice

Najmłodsze dzieci uczące się języka obcego w Studio BEST zapraszamy do wspólnej zabawy słowem a także rozwijania umiejętności poprawnej wymowy i odpowiedniego stosowania poznanych struktur języka obcego w odpowiednim kontekście. Ciekawe projekty i ćwiczenia językowe pomagają zapoznać dzieci z historią, kulturą i obyczajami krajów anglojęzycznych. Jest wesoło, kolorowo i śpiewająco 🙂

Młodzież ucząca się języka obcego w Studio BEST zapraszamy do kształtowania i rozwijania umiejętności poprawnej wymowy i odpowiedniego stosowania poznanych struktur języka obcego we właściwym kontekście. Pracujemy z użyciem najbardziej efektywnych metod nauczania, z nastawieniem na jak najszybsze osiągnięcie zadowalającej komunikatywności językowej. Przygotowujemy do egzaminów gimnazjalnych, maturalnych, międzynarodowych. Symultaniczne rozwijanie czterech umiejętności językowych (mówienie/słuchanie/czytanie/pisanie) jest wzmacniane użyciem ciekawych materiałów multimedialnych, projektami i ćwiczeniami językowymi pomagającymi zapoznać uczących się również z historią, kulturą i obyczajami krajów anglojęzycznych, a przy okazji aktywnie używać poznane zasady gramatyki i składni języka w sposób jak najbardziej zbliżony do naturalnego.

Wszelkie ważne informacje dotyczące zajęć językowych młodzieży w Studio BEST wraz z materiałami ćwiczeniowymi, załącznikami i linkami uzupełniającymi zajęcia znajdą Państwo logując się na stronę Twój BEST. (login i hasło podaje nauczyciel na pierwszych zajęciach). Polecamy w szczególności zaglądać tam w momencie kiedy przydarzy się nieobecność na zajęciach a wypadałoby wiedzieć jak przygotować się do następnych. Znajdą się tam również informacje i okresowe powiadomienia dla Państwa – Rodziców/Opiekunów. Niemniej, będziemy doceniać Państwa nadzór nad postępami Młodzieży w nauce i wspieranie Nas w motywowaniu ich, przez choćby upewnianie się o odrobionych zadaniach domowych.  Opis sposobu oceniania zadań stosowany na zajęciach, podany również dla Państwa wiadomości i możliwości kontroli znajdzie się na kolorowej, domowej stronie grupki.

Zachęcamy Państwa do regularnego kontaktu ze Studio BEST w celu sprawdzenia postępów w nauce.

STEMPELKI jakie otrzymujemy na zajęciach oznaczające postępy, bądź przydzielone zadania:
HOMEWORK – PRACA DOMOWA
DO YOUR HOMEWORK!!! – ODRABIAJ PRACĘ DOMOWĄ!!!
EXCELLENT – WSPANIALE; WYŚMIENICIE
WELL DONE – BARDZO DOBRZE
GOOD – DOBRZE
FAIR – W PORZĄDKU
POOR – SŁABO; MIERNIE
UNSATISFACTORY:( – NIEZADOWALAJĄCO
THANK YOU! – DZIĘKUJĘ:)

Studio BEST życzy wspaniałej przygody z językiem obcym, a Państwu  zadowolenia z postępów w nauce swoich pociech!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *