Kursy w ofercie Studio BEST

Kursy w Studio Best są zaprojektowane tak, aby wprowadzić i przećwiczyć wszystkie elementy programowe danego poziomu językowego ujętego w ramach Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego – CEFR.

Oferujemy efektywne nauczanie na różnych poziomach zaawansowania językowego i wiekowego uczestników. Uczą się z Nami dzieci, młodzież i dorośli – wszystkie grupy wiekowe i zaawansowania językowego.

Dokładamy wszelkiej staranności, żeby wypracować optymalny system współpracy, wraz ze wzrostem umiejetności lub potrzebą ich poszerzenia, co wiąże się z możliwością elastycznej zmiany poziomu w trakcie trwania kursu.

Wierzymy, że języka nie można uczyć się tylko 'na papierze’, co oznacza, że komunikowanie się w języku angielskim jest podstawą naszej współpracy na zajęciach. Nie trzymamy 'języka za zębami’ 🙂 Mówić zaczynamy już na samym początku – dbając różnież o poprawność wymowy, co jest punktem startowym wszystkich kursów. Jednocześnie pracujemy nad zrozumieniem i rozwojem wszystkich czterech podstawowych umiejętności jezykowych, tj: czytanie, pisanie, słuchanie i mówienie. Wzbogacamy zawartość zajęć różnorodną tematyką dopasowaną czy to do potrzeb edukacyjno-zawodowych lub zainteresowań uczestników, czy też do wydarzeń np. kulturowych, co oznacza niepowtarzalność i oryginalność każdego kursu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *